Ziemassvētku valdes sēdē rezumē gadā paveikto

Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) valde uz tradicionālo Ziemassvētku sēdi paplašinātā sastāvā sanāca otrdien, 18.decembrī. Valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume rezumēja šogad paveikto, nosaucot nozares un valsts apbalvojumus saņēmušos biedrus. Straume uzsvēra, ka no šī gada kongresā izvirzītajiem uzdevumiem izpildīti visi, izņemot profesionālas kameras izveidi, kas ārēju apstākļu dēļ pagaidām iepauzēta. Nākamajā kongresā 2019.gada 29.martā rosināts izvirzīt mērķus pēc pieciem gadiem svinamajai LBS simtgadei. LBS vadītājs pavēstīja, ka strauji audzis sertificējamo būvspeciālistu skaits, kas palielina slodzi LBS administrācijai. Straume aicināja nākamgad aktivizēt visu LBS sekciju darbu, kā piemēru minot dažas aktīvākās, kā arī vairot LBS biedru skaitu reģionos.

Valdes priekšsēdētāja vietniece Helēna Endriksone informēja par Baltijas inženieru biedrību pārstāvēšanu Eiropas Civilo inženieru padomē (ECCE).

Valdes priekšsēdētāja vietnieks Artis Dzirkalis pastāstīja par Būvniecības padomē lemto, pavēstot, ka par padomes priekšsēdētāju uz trijiem gadiem ievēlēta Būvniecības partnerības vadītāja Baiba Fromane, un Dzirkalis ievēlēts par viņas vietnieci. Padome turpina šogad sākto darbu nozares normatīvās bāzes sakārtošanā.

Žurnāla ‘’Būvinženieris’’ galvenā redaktore Mārīte Šperberga pavēstīja, ka turpinās darbu kā apbalvojuma ‘’Būvindustrijas lielā balva’’ un citu sabiedrisko attiecību projektu vadītāja. Žurnāla redaktores pienākumus pārņems Antra Ērgle.

Pēc valdes sēdes lietišķās daļas sēdes dalībnieki sveica cits citu gaidāmajos Ziemassvētkos un vēlēja ražīgu Jauno gadu.