Uzņēmēju tikšanās un konference "ENERGOEFEKTIVITĀTE RŪPNIECĪBĀ"

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera sadarbībā ar Vācijas Ekonomikas un Tehnoloģiju ministriju (BMWi) š.g. 8. un 9. oktobrī organizē pasākumus par tēmu Energoefektivitāte rūpniecībā

Projekta mērķis ir veicināt sadarbību uzņēmēju starpā, apmainoties ar informāciju un daloties pieredzē, vērst uzmanību uz virkni sadarbības iespējām, kas var uzlabot esošo situāciju nozarē Latvijā. 

8.oktobrī notiks individuālas tikšanās ar sadarbībā ieinteresētiem vācu uzņēmumiem, kas ieradīsies Rīgā ar mērķi dibināt kontaktus, atrast sadarbības partnerus, īstenot kopprojektus, konsultēt, dalīties pieredzē.

Interesentus aicinām aizpildīt pieteikumu online līdz 3. oktobrim. Saņemot pieteikumu, sazināsimies ar Jums, lai vienotos par konkrētiem tikšanās laikiem, kad vācu uz ņēmējs un pavadošā persona no Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras ieradīsies pie Jums uz tikšanos vai arī aicināsim Jūs uz sarunu ar uzņēmumu pie mums Rīgā, Strēlnieku ielā 1-4. Plānotais sarunas ilgums 1 stunda.

Īpaši aicinām pievērst uzmanību un izmantot iespēju tikties ar uzņēmuma Rafflenbeul Anlagenbau GmbH pārstāvi. Uzņēmumam ir 30 gadu ilga pieredze, izstrādājot inovatīvus risinājumus izplūdes gaisa un gāzu attīrīšanas un industriālo procesu energoefektivitātes uzlabošanas jomā. 

 

9.oktobrī notiks konference par tēmu Energoefektivitāte rūpniecībā, kas notiks viesnīcā Park Inn by Radisson Rīga Valdemāra, Krogus ielā 1, LV-1048, Rīgā

No plkst. 09:30-16:00 konferencē uzstāsies referenti no Vācijas un Latvijas, iztirzājot virkni aktuālas tēmas, kas saistītas ar rūpniecības energoefektivitātes tēmām. 

Konferences darba valodas: latviešu un angļu ar sinhrono tulkojumu. 

Auto novietošana: viesnīcas stāvvietā (iebraukšana no Kalnciema ielas puses) vai uz ielas.

Dalība konferencē un individuālajās tikšanās ar vācu uzņēmējiem ir bez maksas.