Seminārā skaidros māju atjaunošanas tālāko procesu

Attīstības finanšu institūcija Altum 21.janvārī aicina uz semināru “Daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu tālākais ceļš: kvalitāte, termiņi un riski”.

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana Altum vadītajā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmā, un jaunus pieteikumus kopš 11.janvāra nepieņem, vēsta institūcijas pārstāvji. Līdz ar to ir sācies jauns, ļoti svarīgs programmas posms, kurā notiks iesniegto projektu vērtēšana, grantu piešķiršana, piegādātāju izvēle un būvniecības darbi. Lai tie noritētu iespējami raiti un būtu pabeigti paredzētajā laikā līdz 2023.gada 30.jūnijam, ļoti svarīga ir dokumentācijas kvalitāte katrā nākamajā posmā.

Par nākamajiem programmas norises posmiem un svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē iesniegto projektu tālāko gaitu, 21.janvārī plkst.16.00 Altum konferenču zālē Doma laukumā 4, Rīgā runās seminārā "Daudzdzīvokļu māju projektu tālākais ceļš: kvalitāte, termiņi un riski". Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmā paveikto prezentēs Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš. Mājokļu energoefektivitāti ar skatu rītdienā raksturos Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dzintars Kauliņš. Iesniegto projektu tālāko ceļu, kvalitāti, termiņus un riskus skaidros Altum Energoefektivitātes programmu departamenta vadītāja Dina Kaupere. Eksperti atbildēs uz jautājumiem, noslēgumā ikviens varēs piedalīties diskusijā.

Semināra tiešraide būs skatāma arī Dzīvo siltāk profilā https://www.facebook.com/dzivosiltak/