Piesakieties 13.jūlija semināram Izaicinājumi būvniecībā 2017./2018.gadā

Šobrīd mēs, būvniecībā iesaistītie, esam atkal pārmaiņu nojautās un gaidās. Kādas izmaiņas un grozījumi būvniecības nozares normatīvajā regulējumā šobrīd ir pieņemti, kādi tiek virzīti pieņemšanai, kas tuvākajā nākotnē mūs sagaida un ko tas mainīs praksē – par visaktuālāko mums jābūt informētiem, lai savlaicīgi būtu gatavi pārmaiņām un attiecīgi organizētu savu darbu. Tāpēc Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju Finanšu ministriju  š.g.13.jūlijā rīko semināru „Izaicinājumi būvniecībā 2017./2018.gadā”.

Semināra pirmajā daļā uzzināsiet aktuālāko informācija par normatīvā regulējuma izstrādes gaitu, par būvniecības nozarei aktuālām izmaiņām likumos un MK noteikumos.

Semināra otrajā daļā nozares praktiķi dalīsies pieredzē un ar piemēriem pastāstīs par būvniekiem būtiskām praktiskām lietām – par to, kā rīkoties, ja projektā sastopamas kļūdas, par atbildību par būvprojekta un būvdarbu kvalitāti, par būvdarbu izpildi un norēķiniem par to. Būsim gatavi lielam izaicinājumam, kas drīzumā mūs sagaida - gaidāmajam apjomu pieaugumam!

Aicinām uz semināru un dalību diskusijās par aktuāliem jautājumiem, lai mēs – būvnieki, būtu informēti par nozari un paustu viedokli mums būtiskos jautājumos! 

Dalības maksa 55.00 eur.

LBA un LBS biedriem dalības maksa 44.00 eur.

Semināra apmeklējums dod kvalifikācijas punktus būvprakses sertifikāta iegūšanai un uzturēšanai. 

Pieteikšanās semināram: https://goo.gl/forms/SYGP6kmuRP6sAunE2

Semināra programma: https://failiem.lv/u/hk8tpppc

Jautājumiem:  n.grinbergs@gmail.com

Tālrunis:  29219259, Normunds Grinbergs