“Merks” sāk projekta “Gaiļezera nami” otrās kārtas būvniecību

Būvkompānija “Merks” ir sākusi dzīvojamā projekta “Gaiļezera nami” otrās kārtas būvniecību, lai līdz 2020.gada sākumam Mežciemā uzbūvētu trīs jaunas deviņstāvu ēkas ar kopskaitā 96 dzīvokļiem un labiekārtotu apkārtni.

“Mūsdienīgu dzīvokļu pieprasījums Mežciemā ir izrādījies augsts, tāpēc nepilnu gadu pēc pirmās kārtas nodošanas ekspluatācijā esam pieņēmuši lēmumu sākt otrās kārtas būvniecību,” saka “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš. “Dzīvokļu pircēji Rīgā arvien vairāk novērtē gan kvalitatīvu būvniecību, gan pilsētas infrastruktūras ērtības, vienlaikus vēloties būt tuvāk dabai. “Gaiļezera namu” projekts to nodrošina.”

“Gaiļezera namu” ēku pirmajos stāvos atradīsies slēgtas autostāvvietas, noliktavu telpas, riteņu un bērnu ratiņu glabāšanai paredzētas koplietošanas telpas. 2–4 istabu dzīvokļi būs pieejami 2.-9.stāvā platībā 63–109 m2. Ēkas projektētas ar B klases energoefektivitāti, kas nozīmē zemas apkures izmaksas.

“Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, otrās kārtas ēkās esam vairāk ieplānojuši trīs istabu dzīvokļus,” stāsta “Merks” nekustamo īpašumu tirdzniecības vadītāja Dace Tumšā. “Mežciemu labprāt izvēlas ģimenes ar bērniem, tāpēc dzīvokļu plānojumi ir rūpīgi pārdomāti dažādām vajadzībām. Teritorijā tiks ierīkoti vairāki bērnu spēļu laukumi.”

Projekta “Gaiļezera nami” pirmajā kārtā tika izbūvētas trīs deviņu stāvu ēkas ar 96 dzīvokļiem, no kuriem lielākā daļa ir pārdoti. Līdz ar otrās kārtas būvniecību ir sākta arī dzīvokļu rezervēšana jaunajās ēkās. Būvkompānija “Merks” ir projekta attīstītājs, būvnieks un garantijas sniedzējs.

SIA “Merks” ir Igaunijas AS “Merko Ehitus” grupas uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1996.gada. 22 gadu pastāvēšanas laikā “Merks” Latvijā ir uzbūvējis vairāk nekā 120 dažādus objektus, tai skaitā sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, kā arī vairāk nekā 1000 dzīvokļu dzīvojamo māju projektos. A/S “Merko Ehitus” grupas akcijas kopš 1997.gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.