LBS valdē apspriež studiju rezultātus

Foto – Mārīte Šperberga

Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) valdes sēdē 18.jūnijā apspriesti studiju rezultāti, pārrunāta biedrības projektu norise un informācijas sniegšana par organizācijas darīto.

Sēdē piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) profesore Ineta Geipele un Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesore Sandra Gusta. RTU profesora Mārtiņa Vilnīša apkopoto informāciju valdei nodeva LBS valdes priekšsēdētāja vietnieks, valsts komisiju eksperts Raimonds Eizenšmits. Valdes dalībnieki ar profesorēm pārrunāja būvniecības nozares jauno speciālistu – maģistru un inženieru bakalauru – kvalifikācijas darbu saturu un studentu sniegumu.

LBS sabiedrisko attiecību vadītāja Mārīte Šperberga informēja par Būvindustrijas lielās balvas komandas un atbalstītāju dalību talkā Likteņdārzā 17.jūnijā. Valdē apspriesti arī citi publicitātes projekti un informācijas sniegšana par LBS veikumu.

Valdes sēdes noslēguma daļā LBS biedri pārrunāja atmiņas par nesen mūžībā aizgājušo būvinženieri Eduardu Raubiško, kurš darba mūžā bija vadījis daudzus nozīmīgus projektus.