Jaunā Rīgas teātra rekonstrukcijas diskusija Delfi TV – pilns ieraksts

Portāla Delfi TV sadaļā 1.augustā notika žurnālista Jāņa Dombura vadīta saruna par Jaunā Rīgas teātra (JRT) rekonstrukcijas norisi, ilgstošo dīkstāvi un domstarpībām ar projekta autoriem, būvniekiem un pasūtītāju.

Pagājušās nedēļas sākumā "Valsts nekustamo īpašumu" (VNĪ) valde nolēma lauzt līgumu ar JRT rekonstrukcijai nolīgto būvkompāniju "ReRe Būve 1". Iemesls – būvdarbu gaitā pieļautie pārkāpumi un līgumā noteikto termiņu neievērošana. Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju, līdz šim paveikti aptuveni 3% no plānotajiem darbiem. VNĪ plāno būvdarbu turpināšanai rīkot jaunu konkursu.

Diskusijā piedalījās JRT rekonstrukcijas projekta autore arhitekte Zaiga Gaile, projekta būvkonstrukciju sadaļas autors būvinženieris Normunds Tirāns no inženieru grupas "Kurbads", VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica, kā arī "RERE Grupa" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš un "RERE Būve" valdes priekšsēdētājs Valdis Koks.

Pilns diskusijas ieraksts pieejams vietnē https://www.delfi.lv/delfi-tv-ar-jani-domburu/pilnie-raidijumi/delfi-tv-ar-jani-domburu-atbild-jrt-rekonstrukcijas-projekta-autori-un-buvnieki-pilns-ieraksts?id=51326723

Foto no VNĪ albuma