Ekonomikas ministrija organizē reģionālo forumu uzņēmējiem „Industriālā politika un atbalsts biznesam"30. novembrī plkst. 10:00 Kuldīgā notiks otrais no Ekonomikas ministrijas organizētajiem reģionālajiem forumiem uzņēmējiem „Industriālā politika un atbalsts biznesam”.

Pasākuma laikā būs D.Pavļuta lekcija par industriālās politikas perspektīvām Latvijā un Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieka Armandam Eberharda lekcija par ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda prioritātēm uzņēmējdarbības attīstībai. Foruma laikā notiks arī diskusija par Kurzemes reģiona attīstības perspektīvām industriālās politikas kontekstā nākošajā plānošanas periodā.
Pasākuma otrajā daļā interesenti tiks informēti par aktuālajām uzņēmējdarbības atbalsta programmām. Forumā piedalīsies Latvijas Investīciju attīstības aģentūras, Latvijas Garantiju aģentūras, Hipotēku bankas, riska kapitāla fonda BaltCap, Imprimatur Capital, Valsts ieņēmumu dienesta, Kurzemes Biznesa Inkubatora un Ekonomikas ministrijas pārstāvji. Interesentiem būs iespēja noklausīties prezentācijas par aktuālajām atbalsta programmām, kā arī tikties ar lektoriem kontaktbiržā, lai individuāli pārrunātu neskaidros jautājumus.
Dalībai forumā un kontaktbiržā lūgums pieteikties elektroniski interneta vietnē http://goo.gl/AEA91 vai Ekonomikas ministrijā (67013240, uznemejuforums@em.gov.lv). Sīkāka informācija http://goo.gl/AEA91

Inese Bērziņa
Ekonomikas ministrija