Būvindustrijas nevalstisko organizāciju koordinācijas centra (BKC) biedri atzinīgi vērtē Ekonomikas ministrijas paveikto Būvniecības likumprojekta izstrādāšanā

BKC pilnsapulcē, runājot par jaunā Būvniecības likuma virzību, BKC biedri secināja, ka šobrīd ir ļoti daudz paveikts, atrasti arī kompromisi starp dažādajiem viedokļiem un tagad ir būtiski, lai izdarīto pareizi novērtē arī Saeimas deputāti, pirms likumprojekts ierauga „dienas gaismu” - tas ir, tiek pieņemts. Vēl gan kādu brīdi pie atsevišķām likumprojekta sadaļām jāstrādā, bet tas ir ikdienas darba process, kas beidzot tik ļoti jau gadiem ieilgušajā Būvniecības likumprojekta izstrādē ieiet finiša taisnē. Būtiska ir Būvniecības informācijas sistēmas izstrādes virzība, par ko BKC biedriem pastāstīja Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša. BKC biedri atzinīgi novērtēja arī departamenta izdarīto saistībā ar Būvkomersantu reģistra darbības uzlabošanu un reģistrā ieviestajiem jaunumiem.
Tāpat pilnsapulcē tika pārrunāti atsevišķi aspekti, kas jāņem vērā saistībā ar 2012. gada 21. jūnija Saeimas grozījumiem likumā „Nodokļi un nodevas”.
BKC biedri uzzināja paplašinātu informāciju arī par būvindustrijai nozīmīgu notikumu, konkursu „Būvindustrijas gada balva”, kurš notiks 2013. gada sākumā, bet kuram pretendenti var pieteikt jau šogad. Tā ir lieliska Ziemassvētku dāvana, novērtēt savus kolēģus, darbiniekus un sadarbības partnerus un ieteikt viņus 12 nominācijām, kategorijās „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris”.
•    BKC ir apvienojušās 22 ar būvindustriju saistītas nevalstiskās organizācijas – asociācijas un biedrības, kas pārstāv vairāk kā 50 tūkstošus nozarē strādājošo.