Būvindustrijas lielās balvas laureāti devušies ceļojumā kopā ar “Peri”

Būvindustrijas lielo balvu “Pamatakmens”, sudraba diplomu un 2017. gada laureātu titulu, kā arī ceļojumu kopā ar “Peri” ieguva:

“Gada inženieris” Vadims Bogdanovs, AS “LNK Industries”Starptautisko projektu departamenta vadītājs (viņam arī SIA Doka Latvia speciālā balva); “Gada inženieris” Raitis Nikolajevs, SIA “RERE BŪVE” projektu vadītājs – elektrisko sistēmu inženieris (viņam arī SIA “Doka Latvia” speciālā balva, kā arī vislielākās simpātijas no balsotājiem internetā – no 2062 vidējās paaudzes atbalstītājiem 678 balsojumi). “Gada jaunais inženieris” Gints Vanders, AS “LNK Industries” būvdarbu vadītājs (viņam arī SIA “Doka Latvia” un portāla buvbaze.lv speciālās balvas); “Gada jaunie arhitekti” Arnita Melzoba, Kārlis Melzobs, SIA “Arhitektu birojs GAISS” arhitekti un uzņēmuma dibinātāji, “Gada arhitekts” Pēteris Blūms, SIA “Konvents” Pētera Blūma projektēšanas birojs arhitekts; “Gada projekta vadītājs” Sergejs Periņecs, SIA “Merks” projektu vadītājs/atbildīgais būvdarbu vadītājs (viņam arī SIA “Bauroc”, SIA “Doka Latvia”, SIA “Knauf “ speciālās balvas).

Pēdējie divi gan braucienā nevarēja piedalīties, toties pārējie “nolaidās tikpat kā būvlaukumā”.

PIRMĀ CEĻOJUMA DIENA:

Pirmajā ceļojuma dienā Būvindustrijas lielās balvas laureāti: Arnita Melzoba, Vadims Bogdanovs, Raitis Nikolajevs un Gints Vanders bija trīs ekskursijās.
Pirmais apskates objekts Minhenē (Bavārijā) bija četru torņu komplekss Bavaria Towers, kuru būvniecībā pielietots monolītais betons, izmantojot PERI veidņu sistēmu. Betonēšanas process jau tuvojas nobeigumam un BLB laureātiem gida pavadībā bija iespēja izstaigāt 16 stāvu augsto būvi un iepazīties ar darba specifiku.
Pēc tam laureāti iepazinās ar sarežģītas konfigurācijas rūpnīcas korpusa būvniecību būvkompānijas “Hōnninger Bau” būvlaukumā.
Pēc Minhenes būvobjektu apskates laureāti devās uz Bavārijas pilsētu Ulmu. Vakarā gides pavadībā pastaiga pa naksnīgo Ulmu. Krastmala, rātslaukums, Ulmas katedrāle, vecpilsēta.

Vairāk informācijas: http://buvindustrijaslielabalva.lv