Bezmaksas semināri būvniekiem reģionos - 2.aplis

Nozares portāls buvbaze.lv un Būvniecības mārketinga grupa janvārī un februārī aicina reģionu būvniecības speciālistus uz bezmaksas semināriem par inovatīviem celtniecības materiāliem un konstrukcijām. Semināros prezentācijas sniegs nozares kompāniju pārstāvji. Semināri nozares speciālistiem pieejami bez maksas. Tie no 22.janvāra līdz 27.februārim notiek Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Madonā, Valmierā un Jelgavā.

2. apļa semināru cikls Latvijas reģionos: Mūsdienīgi un inovatīvi celtniecības materiāli un risinājumi, no konstrukcijām līdz apdarei.

Semināra ilgums būs piecas stundas, tajā ietvertas tēmas no konstrukciju norobežošanas līdz ārējās apdares risinājumiem. Par konstrukciju kvalitāti un vidi stāstīs ProClima pārstāvis, efektīvāku siltumizolāciju raksturos Finnfoam, bezšuvju grīdu sistēmu demonstrēs ThermoWhite, jumtu risinājumu - Balex Metal, plānāku grīdu izbūvi prezentēs Weber, ēku ārējo apdari - Eternit.

Ielūgumu var apskatīt pievienotajā failā vai vietnē: https://www.buvbaze.lv/uploads/Iel%C5%ABgums%20uz%20semin%C4%81ra%20ciklu%202.%20apli.pdf

Dalību seminārā lūdzam pieteikt tiešsaistes reģistrācijas anketā: https://ej.uz/ms2b vai pa e-pastu seminari@buvbaze.lv, norādot uzņēmumu, dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, semināra datumu un vietu.

Semināra apmeklētāji pa e-pastu saņems apliecinājumus par prezentāciju noklausīšanos.

Vietu skaits semināros ir ierobežots. Vairāk informācijas pa tālruni 28680222.