Aicina uz bezmaksas semināriem par ēku projektēšanu un būvniecību

Kompānijas Bauroc un Ceresit aicina būvniecības nozares speciālistus uz bezmaksas semināru ‘’Mūsdienīga ēku projektēšana un būvniecība 2019”. Semināri notiek 14.februārī, 19.februārī un 21.februārī restorāna “4 Pēdas” konferenču zālē Salaspilī, Līvzemes ielā 2.

Semināru vada Bauroc tehniskais speciālists Ainārs Kacens un Ceresit objektu biznesa vadītājs Latvijā Andis Londenbergs. Semināra tēmas – vieglbetona AAC ilgmūžība, tehnisko parametru izmaiņas ekspluatācijas laikā, ugunsdrošība, energoefektivitāte, siltuminerce, blīvums un ekoloģija, kā arī Bauroc bloku veidi un to pielietojums dažādu tipu ēkās, stiegrotie izstrādājumi – pārsedzes, pārseguma paneļi, ugunsdrošo sienu paneļi ndustriālo un sabiedrisko objektu projektēšanai un ātrai būvniecībai, sienu konstrukciju savienojumi – būvakustika, ugunsdrošības risinājumi.

Semināra otrajā daļā varēs uzzināt par Ceresit energoefektīvajiem risinājumiem mūsdienīgās fasādēs, tumšu fasāžu salikšanu ar vai bez mūra siltinājuma, to termodinamiku, kā arī izvirzīto logu un liela izmēra vitrīnu instalāciju Ceresit siltināšanas sistēmās, silikona dekoratīvo apdari Baltijas klimatiskajā joslā, konstrukciju un izolācijas stiprināšanu pie vieglbetona AAC mūra.

Semināra dalībnieki varēs iepazīties ar objektiem, kuros izmantoti apskatītie materiāli un konstrukcijas. Pēc tēmu noklausīšanās dalībnieki saņems Bauroc un Ceresit sertifikātus par būvspeciālistu kvalifikācijas celšanas kursa noklausīšanos (5 stundas).

Par dalību seminārā pretendenti aicināti paziņot pa e-pastu bauroc@bauroc.lv, norādot uzņēmumu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Viena semināra dalībnieku skaits – līdz 20 personām. Papildu informācija pa tālruni 67418412.