Aicina piedalīties energoefektivitātes forumā

Šī gada 25.februārī Ekonomikas ministrijas īstenotajai energoefektivitātes veicināšanas iniciatīvai “Dzīvo siltāk” apritēja 10 gadu jubileja. Tieši šajā dienā pirms 10 gadiem 18 nevalstiskās organizācijas un bankas parakstīja sadarbības memorandu par efektīvas un atklātas sadarbības veidošanu, informējot par mājokļu renovācijas procesu. Šobrīd energoefektivitātes atbalstītāju pulku veido 31 organizācija, kas ir pievienojusies memorandam.

Desmit gadu laikā iniciatīvas Dzīvo siltāk ietvaros kopā ar sadarbības partneriem esam organizējuši pasākumus par energoefektivitāti, tās ieguvumiem, finansējuma iespējām, kā arī būvniecības kvalitāti. Lai arī pasākumu mērķauditorija pirmajos gados bija dzīvokļu īpašnieki, namu pārvaldītāji, pašvaldības, tad pēdējos gados informatīvos pasākumus organizējam arī valsts ēku atjaunošanas projektu īstenotājiem un plašākam uzņēmēju lokam.

Aicinām Jūs piedalīties 2020.gada 4.martā foruma “Paradumu maiņa - mazs solies lieliem mērķiem” un klāt būt Sadarbības memoranda energoefektivitātes jomā parakstīšanas svinīgajam pasākumam. Foruma otrā daļa tiks veltīta paradumu maiņas jautājumiem un tās ietvaros varēsiet dzirdēt kā iedvesmas stāstus, tā arī gūt praktisku pieredzes apmaiņu par energoefektivitātes un vides sakārtošanu.

Energoefektivitātes foruma sākums plkst. 9.30 (ierašanās un reģistrācija pasākumam no plkst. 9.00). Norises vieta: Rīgas Motormuzejs (S.Eizenšteina iela 6, Rīga).

Lūgums pieteikties dalībai pasākumā šeit:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=pf52149_TUSrTlz_wImV8eyhw7j5NetAsARq1ziYzqZUNVlKN1BGQVBOMTVLNkVLSjhTWk9LOVQ4Ti4u