6.aprīlī notiks praktiskais seminārs par apmestajām fasādēm un logu montāžu

Ēku renovācijas projektu vadītājus, namu pārvaldniekus, projektētājus un būvkomersantus šā gada 6. aprīlī Jelgavā aicinām uz semināru “Apmestās fasādes un logu montāža. Prakse”.

Šobrīd aktīvi noris projektu gatavošana un iesniegšana atbalsta saņemšanai energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu un valsts ēkās. Semināru organizējam ar mērķi, lai ēku renovācijas projektu īstenotājiem palīdzētu izvēlēties sev piemērotākos risinājumus fasāžu atjaunošanai un logu nomaiņai, kā arī lai sekmētu kvalitatīvu renovācijas procesa vadību un ēku atjaunošanu.

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par logu izvēles kritērijiem, kvalitatīvu logu montāžu, kā arī plānots pārrunāt kritērijus siltumizolācijas materiālu un apmetuma sistēmas izvēlei. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja vērot klātienē korektu apmestās fasādes (ETAG 004) sistēmas montāžu, pagraba pārseguma siltināšanu, kā arī pārrunāt ar ekspertiem siltumizolācijas materiālu stiprinājumu veidus un to montāžu. Pasākuma laikā Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti informēs par normatīvo aktu prasībām būvizstrādājumiem.

Seminārs “Apmestās fasādes un logu montāža. Prakse” notiks š.g. 6. aprīlī plkst. 10.00 Jelgavas Tehnikuma telpās (Pulkveža O.Kalpaka ielā 37, Jelgavā). Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Dalība seminārā - bezmaksas. Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots. Papildu informācija par semināra saturu un norisi pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: dzivosiltak@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūciju Altum sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Būvniecības valsts kontroles biroju informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros. 

Pasākuma organizēšanā līdzdarbojas arī Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes, Latvijas Minerālvates ražotāju asociācijas un Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas pārstāvji. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus SIA “Sakret”, SIA “Knauf”, SIA “Tenapors”, SIA “Saint Gobain Celtniecības produkti”, SIA “Paroc”, SIA “Rockwool”, SIA “Daw Baltic”, Profine un SIA “WindowsFactory” uzņēmumu pārstāvjiem.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” Facebook lapā:www.facebook.com/dzivosiltak.